Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE]

Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: PSG

Lionel Messi opuścił przedwcześnie boisko w starciu z Olympique'em Lyon (2:1) i wyraził z tego względu swoją dezaprobatę. A teraz okazuje się, że dłuższy pobyt na murawie mógł okupić poważniejszą kontuzją.

Reprezentant Argentyny próbuje odnaleźć się w szeregach Paris Saint-Germain po opuszczeniu szeregów Barcelony, która nie była w stanie podpisać z nim kontraktu umożliwiającego klubowi zarejestrowanie go w LaLidze.

Na razie 34-latek ma z tym spore problemy i na dodatek w trakcie ostatniego spotkania przeciwko Olympique'owi Lyon wyraził otwarcie swoje niezadowolenie z faktu zdjęcia go z boiska przez trenera Mauricio Pochettino w 75. minucie przy stanie 1:1.

A teraz okazuje się, że szkoleniowiec swoją decyzją mógł uchronić jedną ze swoich największych gwiazd od nabawienia się poważnej kontuzji. Argentyńczyk zaczął po zakończeniu spotkania narzekać na drobny ból w kolanie i dlatego opuścił poniedziałkowy trening ekipy z Parc des Princes, aby przejść szczegółowe badania.

Przeprowadzony rezonans wykazał, że 34-latek ma stłuczoną kość i w związku z tym jego stan zdrowia będzie uważnie monitorowany, aby następnie za dwie doby został poddany kolejnemu testowi, który umożliwi lub wykluczy jego występ w nadchodzącym spotkaniu przeciwko Metz (22 września o godzinie 21:00).

Messi wystąpił do tej pory w czterech meczach francuskiego zespołu i ani razu nie wpisał się w nich na listę strzelców oraz nie zaliczył żadnej asysty.

Paris Saint-Germain poinformowało jednocześnie, że do normalnych treningów z zespołem powrócił Marco Verratti. Z kolei Sergio Ramos oraz Ismaël Gharbi dalej ćwiczą indywidualnie i czekają na otrzymanie „zielonego światła” od sztabu medycznego na dołączenie do reszty drużyny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United wyjaśnia swój komunikat dotyczący arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United wyjaśnia swój komunikat dotyczący arabskich strojów [OFICJALNIE] Matty Cash: Uczę się już polskiego hymnu Matty Cash: Uczę się już polskiego hymnu José Mourinho w furii. „Niektórzy z was nie graliby nawet tutaj - w Norwegii, czy w Serie B” | Zimą przynajmniej dwa transfery José Mourinho w furii. „Niektórzy z was nie graliby nawet tutaj - w Norwegii, czy w Serie B” | Zimą przynajmniej dwa transfery FC Barcelona sprowadzona na ziemię. Zimowy transfer mało realny FC Barcelona sprowadzona na ziemię. Zimowy transfer mało realny „Eden Hazard tego potrzebuje. Jeśli tego nie dostanie, opuści Real Madryt” „Eden Hazard tego potrzebuje. Jeśli tego nie dostanie, opuści Real Madryt” Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy