Liverpool coraz bliżej pozyskania Graya

Liverpool coraz bliżej pozyskania Graya
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Mirror

Jak podaje „The Mirror”, Liverpool jest coraz bliżej sprowadzenia do siebie Demaraia Graya.

O tym, że 20-letni skrzydłowy Leicester City może opuścić King Power Stadium spekuluje się od dłuższego czasu. W grze o jego podpis najbardziej liczyły się Liverpool, Everton oraz Tottenham i według najnowszych doniesień to właśnie „The Reds” będą nowym zespołem utalentowanego zawodnika.


Jürgen Klopp ma być już zdecydowany na aktywowanie klauzuli odstępnego w umowie Graya. Brytyjscy dziennikarze podają, że opiewa ona na 12 milionów funtów. To mniejsza kwota od tej, która do tej pory pojawiała się w mediach.


Mający jamajskie korzenie Gray trafił do Leicester latem zeszłego roku, kiedy to „Lisy” zapłaciły za niego nieco ponad cztery miliony funtów Birmingham City. Od tamtej pory młody zawodnik zanotował 30 występów w Premier League, w większości przypadków pojawiając się jednak na murawie w końcówkach meczów. Zdaniem brytyjskich mediów, właśnie dlatego na zmianie klubowych barw zależy samemu piłkarzowi. Dodajmy, że 20-latek strzelił we wspomnianych 30 spotkaniach gola, do którego dorzucił cztery asysty. 


Transfer Graya byłby dobrą wiadomością dla Bartosza Kapustki. Młody Polak straciłby bowiem w ten sposób konkurenta do miejsca w składzie Leicester. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy