Liverpool i Arsenal po pomocnika. Zrobi miejsce Moderowi?!

Liverpool i Arsenal po pomocnika. Zrobi miejsce Moderowi?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Liverpool Echo

Na celowniku Liverpoolu i Arsenalu znalazł się Yves Bissouma z Brighton.

Od jakiegoś czasu Mikel Arteta rozgląda się za piłkarzem, który mógłby wzmocnić rywalizację w środku pola. Z podobną sytuacją mamy do czynienie też w przypadku drużyny Jürgena Kloppa.

To powoduje, że skauci obu ekip są niezwykle czujni i poszukują różnych opcji na zimowe okno transferową. Takową może okazać się osoba środkowego pomocnika Brightonu, Yvesa Bissoumy.

Szczególnie chętny na usługi reprezentanta Mali jest Liverpool. Mistrzowie Anglii liczą się bowiem ze stratą Georginio Wijnalduma, który znajduje się na celowniku FC Barcelony. Z tego powodu muszą znaleźć następcę Holendra.

Ewentualna przeprowadzka Bissoumy na Anfield bądź Emirates Stadium może okazać się dobrą wiadomością dla Jakuba Modera.

Polak wprawdzie przebywa na wypożyczeniu w Lechu Poznań, ale to prawdopodobnie zostanie skrócone w zimie. W razie odejścia Bissoumy powinno też mu być łatwiej wywalczyć miejsce w składzie angielskiego klubu.

Urodzony w Issii zawodnik trafił do Brighton z Lille latem 2018 roku za kwotę 15 milionów funtów. W tym sezonie rozegrał dziewięć meczów. Jego dorobek to jedna bramka.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hertha z dużymi zmianami. Krzysztof Piątek będzie miał nowego trenera [OFICJALNIE] Hertha z dużymi zmianami. Krzysztof Piątek będzie miał nowego trenera [OFICJALNIE] Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy