Liverpool i Brighton zwietrzyły okazję. Zarzuciły sieć na niemiecki talent

Liverpool i Brighton zwietrzyły okazję. Zarzuciły sieć na niemiecki talent fot. rarrarorro / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Guardian

Liverpool i Brighton przyglądają się uważnie poczynaniom Raula Pauli z VfB Stuttgart. Utalentowany ofensywny pomocnik jest związany z obecnym pracodawcą do końca bieżącego sezonu - poinformował Ed Aarons z „The Guardian”.

Czołowe europejskie kluby nie przestają ani na moment sondować rynku w poszukiwań obiecujących zawodników. Pokazuje to między innymi przypadek „The Reds” i „Mew”, które zwróciły uwagę na utalentowanego gracza wyróżniającego się w rezerwach VfB Stuttgart.

19-letni pomocnik rozpoczął obecne rozgrywki od strzelenia sześciu goli i zaliczenia dwóch asyst na... czwartoligowych boiskach w dziewięciu występach.

Ten dorobek oraz jego ogólna boiskowa postawa okazały się wystarczające do tego, by mógł liczyć na zanotowanie olbrzymiego sportowego przeskoku.

Na chwilę obecną trudno jeszcze wyrokować, czy obserwacje Liverpoolu czy Brighton przerodzą się w realizacje transferu. Należy tu jednak zwrócić uwagę na to, że ani jedna, ani druga drużyna zbyt wiele by nie straciły, ponieważ obecna umowa Raula Pauli ze „Szwabami” wygasa w czerwcu 2024 roku.

Tym samym VfB Stuttgart musi się śpieszyć z podjęciem decyzji o ewentualnym nawiązaniu dłuższej współpracy z wychowankiem, jeśli nie chce narazić się na zaliczenie powtórki ze scenariusza, kiedy to za bezcen jego struktury opuścili Timo Werner, Serge Gnabry czy Joshua Kimmich.

19-letni Paula ma za sobą występy w juniorskich kadrach Niemiec, ale posiada też portugalski paszport.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy