Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę

Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano I Christian Falk

Z najnowszych doniesień Fabrizio Romano wynika, że Liverpool stara się o transfer Thiago Alcântary.

Informacje na temat możliwych przenosin hiszpańskiego pomocnika z Bayernu do Liverpoolu pojawiły się na początku lipca. Później kilka źródeł je dementowało, dając do zrozumienia, że „The Reds” nie prowadzą rozmów w sprawie takiego transferu. Wszystko wskazuje na to, że jednak prowadzą.  

„Liverpool jest w kontakcie z Bayernem w sprawie Thiago. Zawodnik chce dołączyć do angielskiego zespołu, Klopp również go chce (trwają też prace nad nową umową dla Wijnalduma). Bayern oczekuje przynajmniej 30 milionów euro. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu” - napisał Romano na Twitterze.    

Kontakt między klubami potwierdził również Christian Falk ze „Sport Bilda”.  

Thiago już od dłuższego czasu naciska na transfer. Bayern zdaje sobie sprawę z tego, że 29-latkowi zależy na podjęciu nowego wyzwania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy