Liverpool: Jürgen Klopp o negocjacjach z Mohamedem Salahem. „To nie polega na spotkaniu się po popołudniu na filiżance herbaty”

Liverpool: Jürgen Klopp o negocjacjach z Mohamedem Salahem. „To nie polega na spotkaniu się po popołudniu na filiżance herbaty” fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sports

Menedżer Jürgen Klopp odniósł się do ostatnich spekulacji dotyczących niedalekiej przyszłości Mohameda Salaha.

Reprezentant Egiptu dawał już kilkukrotnie otwarcie do zrozumienia, że chciałby kontynuować swoją przygodę z futbolem w „The Reds” i być może nawet zakończyć karierę w angielskim klubie.

Rozmowy pomiędzy obiema stronami w kwestii przedłużenia współpracy wygasającej latem 2023 roku nie posuwają się jednak na tyle szybko do przodu, aby w mediach nie pojawiały się różnego rodzaju spekulacje, czy też nad wyraz interpretowane słowa wypowiadane przez samego piłkarza na temat istniejącego zainteresowania jego usługami ze strony innych czołowych europejskich ekip.

W związku z tym o zajęcie stanowiska został poproszony sam menedżer Liverpoolu, który zapewnił, że drużyna z Anfield oraz Mohamed Salah nie mają powodów do panikowania, bo tego typu negocjacje wymagają czasu na wypracowanie porozumienia.

- Rozmawiamy z nim. Przedłużenie kontraktu z takim graczem jak Mo nie polega na tym, że spotykasz się po popołudniu na filiżankę herbaty i znajdujesz konsensus. Wszystko odbywa się całkowicie normalnie i naprawdę nie mam nic więcej do powiedzenia - przyznał Jürgen Klopp i następnie odniósł się do ostatniej rozmowy Egipcjanina w kontekście ewentualnego transferu do Barcelony.

- Nie jestem pewien, czy udzielił tego wywiadu w języku angielskim, czy został na niego przetłumaczony, bo to może rodzić problem i pojawienie się zamieszania w ostatnich dniach. Oczywiście wiele rzeczy może wydarzyć się w przypadku podjęcia próby jego pozyskania. Zapewniam jednak, że z Mo wszystko jest w porządku. Myślę, że nasze intencje są jasne, a takie rzeczy wymagają po prostu czasu. To wszystko - dodał Niemiec.

Salah prezentuje na obecnym etapie rozgrywek wysoką formę za sprawą zdobycia aż 19 bramek w 20 rozegranych meczach. Do tego 29-latek może pochwalić się zanotowaniem dziewięciu asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy