Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje

Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje fot. Bundesliga.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Athletic I Daily Mail

Jak podają brytyjskie media, to Liverpool ma po swojej stronie piłeczkę w kontekście transferu Timo Wernera. Napastnik RB Lipsk nie narzeka jednak na brak zainteresowania.

Dziennikarze The Athletic i „Daily Mail” potwierdzają wcześniejsze doniesienia innych źródeł - Liverpool chce pozyskać Wernera, a sam zawodnik jest zdecydowany na przenosiny do ekipy „The Reds”. Teraz wszystko zależy od jej władz. Zgodnie z zapisem w kontrakcie Wernera do końca kwietnia mogą zapewnić sobie podpis atakującego za około 60 milionów euro. To zabezpieczenie, dzięki któremu Lipsk będzie miał więcej czasu na znalezienie jego następcy.

Wszystko wskazuje na to, że Werner, który obecnie czeka na ruch ze strony Liverpoolu, trafi na Anfield. The Athletic podkreśla jednak, że w przypadku pojawienia się jakichkolwiek komplikacji, w walce o jego podpis mogą zacząć liczyć się inne kluby.

Propozycje Niemcowi przedstawili działacze Barcelony oraz Manchesteru United. Oba kluby mogą przejść do konkretnego działania, jeśli Liverpool nie domknie szybko jego transferu.

Werner trafił do Lipska w 2016 roku i od tamtej pory strzelił w jego koszulce 88 goli. Tylko w tym sezonie zdobył 27 bramek, do których dorzucił 11 asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy