Liverpool: Nathaniel Phillips łączony z dwoma klubami z Premier League

Liverpool: Nathaniel Phillips łączony z dwoma klubami z Premier League
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Goal.com

Niewykluczone, że Nathaniel Phillips w letnim oknie odejdzie z Liverpoolu.

Jak podaje Goal.com, wśród klubów zainteresowanych pozyskaniem 24-letniego środkowego obrońcy są między innymi Burnley oraz Brighton & Hove Albion. Chętnych jest więcej, ale to im obecnie najbardziej zależy na zakontraktowaniu defensora.

Liverpool nie ma usilnej potrzeby pozbywania się zawodnika. Zdaniem Goal.com transfer będzie jednak możliwy, jeśli pojawi się odpowiednia propozycja. Sam Anglik bierze pod uwagę zmianę klubowych barw, ponieważ zależy mu na regularnych występach.

Co prawda w końcówce poprzedniego sezonu Phillips był podstawowym obrońcą Liverpoolu (łącznie wybiegał na murawy 20 razy), ale było to efektem kontuzji innych piłkarzy. Sytuacja oczywiście może się powtórzyć, ale jeśli nie - Jürgen Klopp będzie miał do dyspozycji jeszcze Virgila van Dijka, Joe’a Gomeza i Joëla Matipa. Do tego „The Reds” pozyskali przecież Ibrahimę Konaté.

Klub z Anfield może oczekiwać za Phillipsa kwoty między 10 a 15 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny” Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy