Liverpool podwyższa ofertę za Joe Allena

Liverpool podwyższa ofertę za Joe Allena
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: The Telegraph

Menedżer Liverpoolu, Brendan Rodgers mimo zawarcia dżentelmeńskiej umowy ze Swansea, zamierza za wszelką cenę sprowadzić gracza tego klubu, Joe Allena. Planuje podwyższyć ofertę do 15 milionów funtów.

Właśnie tyle wynosi klauzula odstępnego zawarta w kontrakcie Walijczyka. On sam bardzo chętnie znów chciałby pracować wraz z 38-letnim menedżerem "The Reds". Rodgers w zeszłym sezonie osiągnął wielki sukces ze Swansea, utrzymując ją w Premier League. Spotkał się też z uznaniem trenerów i ekspertów, którzy podziwiali ofensywny styl gry walijskiego klubu.

22-letni Allen, który odgrywał kluczową rolę w swoim klubie, był też obiektem zainteresowania Andre Villasa-Boasa. Jednak to osoba Brendana Rodgersa miała go przekonać do wyboru Liverpoolu jako kolejnego przystanku w karierze.

Klub z Anfield prawdopodobnie zrezygnuje ze starań o Clinta Dempseya z Fulham. Jednak "The Telegraph" donosi, iż nic takiego nie ma miejsca, a w dodatku Liverpool jest gotów oddać na Craven Cottage Charliego Adama.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy