Liverpool podwyższa ofertę za Joe Allena

Liverpool podwyższa ofertę za Joe Allena
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: The Telegraph

Menedżer Liverpoolu, Brendan Rodgers mimo zawarcia dżentelmeńskiej umowy ze Swansea, zamierza za wszelką cenę sprowadzić gracza tego klubu, Joe Allena. Planuje podwyższyć ofertę do 15 milionów funtów.

Właśnie tyle wynosi klauzula odstępnego zawarta w kontrakcie Walijczyka. On sam bardzo chętnie znów chciałby pracować wraz z 38-letnim menedżerem "The Reds". Rodgers w zeszłym sezonie osiągnął wielki sukces ze Swansea, utrzymując ją w Premier League. Spotkał się też z uznaniem trenerów i ekspertów, którzy podziwiali ofensywny styl gry walijskiego klubu.

22-letni Allen, który odgrywał kluczową rolę w swoim klubie, był też obiektem zainteresowania Andre Villasa-Boasa. Jednak to osoba Brendana Rodgersa miała go przekonać do wyboru Liverpoolu jako kolejnego przystanku w karierze.

Klub z Anfield prawdopodobnie zrezygnuje ze starań o Clinta Dempseya z Fulham. Jednak "The Telegraph" donosi, iż nic takiego nie ma miejsca, a w dodatku Liverpool jest gotów oddać na Craven Cottage Charliego Adama.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy