Liverpool zapłaci 22 miliony za 19-latka?!

Liverpool zapłaci 22 miliony za 19-latka?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Corriere dello Sport

Liverpool zamierza powalczyć o Francka Kessiégo.

Iworyjczyk to filar rewelacji tego sezonu, Atalanty, która w ostatnim czasie postawiła na młodych zawodników. Chociaż reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej jest mocno zaangażowany w grę w obronie, w 13 występach zdołał strzelić aż pięć goli. Dołożył do tego dwie asysty.

Defensywnego pomocnika obserwują już największe europejskie kluby - z Bayernem, Manchesterem United i Juventusem na czele. Do wyścigu dołączają także "The Reds", którzy według "Corriere dello Sport" przygotowali już ofertę w wysokości 22 milionów euro.

Anglicy chcą zwabić Kessiégo również podwyżką zarobków, proponując mu 2,5 miliona euro za sezon. Styczniowa transakcja wydaje się jednak mało prawdopodobna, bowiem Włosi nie zamierzają sprzedawać swojej gwiazdy w trakcie kampanii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy