Liverpool zaprezentował wyjazdową koszulkę na sezon 2020/2021 [FOTO]

Liverpool zaprezentował wyjazdową koszulkę na sezon 2020/2021 [FOTO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Liverpool FC

Liverpool przedstawił swoją wyjazdową koszulkę przygotowaną na sezon 2020/2021.

Firma Nike zaprezentowała już wspólnie z „The Reds” projekt domowego trykotu mistrza Anglii. Teraz przyszedł czas na to, aby światło dzienne ujrzał wyjazdowy komplet Liverpoolu.

A ten zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami będzie w kolorze turkusowym z widocznym delikatnym wzorem nawiązującym do Shankly Gates na Anfield, którego tekstura odnosi się do muzycznych korzeni Liverpoolu.

Całość została uzupełniona kolorem czarnym, który znajduje się na kołnierzyku oraz wszystkich logach.

Ponadto z tyłu koszulki znajduje się grafika upamiętniająca 96 ofiar tragedii na Hillsborough, która miała miejsce w 1989 roku.

Wyjazdowa koszulka Liverpoolu na sezon 2020/2021

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy