LKS Goczałkowice-Zdrój z kolejnym ciekawym transferem. OFICJALNIE: Przemysław Trytko zagra z Łukaszem Piszczkiem

LKS Goczałkowice-Zdrój z kolejnym ciekawym transferem. OFICJALNIE: Przemysław Trytko zagra z Łukaszem Piszczkiem fot. LKS Goczałkowice-Zdrój
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: LKS Goczałkowice-Zdrój

Przemysław Trytko został zaprezentowany jako zawodnik LKS-u Goczałkowice-Zdrój, czyli klubu należącego do Łukasza Piszczka.

LKS Goczałkowice-Zdrój cały czas szuka wzmocnień. Wydaje się, że cel zespołu, którego zawodnikiem i właścicielem jest Łukasz Piszczek, stanowi awans do drugiej ligi.

Aby jednak udało się to osiągnąć, potrzebne są wzmocnienia. W ostatnich dniach informowano o transferze doświadczonego Mariusza Magiery. Teraz z kolei do zespołu dołączył Przemysław Trytko.

Napastnik przenosi się do tej ekipy z trzecioligowego Gryfu Wejherowo w ramach wolnego transferu. Szczegóły umowy indywidualnej nie są znane.

33-latek to zatem kolejny piłkarz w barwach LKS-u Goczałkowiece Zdrój, który ma doświadczenie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Łącznie rozegrał w Ekstraklasie blisko 150 spotkań.

Trytko reprezentował w swojej karierze barwy takich ekip jak między innymi Arka Gdynia, Jagiellonia Białystok, Polonia Bytom oraz FK Atyrau (Kazachstan) i Energie Cottbus (Niemcy).

Jego największe sukcesy w karierze to Puchar oraz Superpuchar Polski. Pierwsze z tych trofeów zdobył z Arką Gdynia, drugi w barwach Jagiellonii Białystok.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy