Lodi rozchwytywany. Chcą go cztery kluby

Lodi rozchwytywany. Chcą go cztery kluby fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AS

Renan Lodi znajduje się na celowniku Atlético Madryt, Zenitu, Lyonu i Monaco.

21-letni Brazylijczyk od jakiegoś czasu spisuje się w rodzimej lidze bardzo dobrze. Jego postawa nie przeszła bez echa wśród europejskich skautów. Chęć pozyskania defensora przejawia przede wszystkim Atlético i Zenit. Sytuacji przyglądają się także kluby z Francji, a więc Lyon i Monaco.

Sam piłkarz jest mocno zdeterminowany, aby przeprowadzić się do stolicy Hiszpanii. Klub z Madrytu ma jednak problem, ponieważ ekipa z Sankt Petersburga złożyła lepszą ofertę. Ma ona opiewać na 21 milionów euro. Nie wiadomo, czy Atlético na nią odpowie.

Jeżeli któraś z drużyn będzie chciała ominąć negocjacje z Athletico Paranaense i zdecyduje się na definitywne pozyskanie defensora, to może skorzystać z klauzuli odstępnego, zawartej w kontrakcie zawodnika. Ma ona opiewać na 44 miliony euro.

Lewy obrońca rozegrał od początku tego roku łącznie 11 meczów. W tym czasie strzelił dwa gole i zanotował taką samą liczbę asyst. Umowa wiąże go z rodzimym klubem do 31 grudnia 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy