Lokomotiw Moskwa sprowadza pomocnika z Lazio

Lokomotiw Moskwa sprowadza pomocnika z Lazio
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sky Italia

Występujący na zasadzie wypożyczenia w drużynie Fiorentiny Milan Badelj najprawdopodobniej po sezonie trafi do Lokomotiwu Moskwa.

Doświadczony defensywny pomocnik, który jest zawodnikiem Lazio, od sierpnia przebywa na wypożyczeniu we Florencji. Tam spisuje się dobrze i wspomniana ekipa ma prawo wykupu. Wydaje się jednak, że z tego przywileju nie skorzysta.

To powoduje, że będzie on musiał rozejrzeć się za innym miejscem, ponieważ w Rzymie może mieć kłopot z regularnymi występami.

Zdaniem mediów Chorwat raczej wyruszy na wschód Starego Kontynentu. Zainteresowanie jego usługami przejawia bowiem Lokomotiw Moskwa. Rosjanie są mocno zdeterminowani, by pozyskać 31-latka i wszystko zmierza ku temu, by tam trafił.

Jeśli Badelj przeprowadzi się do trzeciej drużyny rosyjskiej ekstraklasy, jednym z jego rywali o miejsce w podstawowym składzie będzie Grzegorz Krychowiak.

Badelj z kolei bezpośrednio zastąpiłby odchodzącego João Mário, który nie zostanie wykupiony z Interu Mediolan.

31-latek rozegrał w tym sezonie na włoskich boiskach łącznie 21 meczów. W tym czasie strzelił jedną bramkę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Alaba w Premier League?! Rozmowy ruszą w styczniu Alaba w Premier League?! Rozmowy ruszą w styczniu OFICJALNIE: Joleon Lescott wznawia karierę. Zagra w Pucharze Króla OFICJALNIE: Joleon Lescott wznawia karierę. Zagra w Pucharze Króla Ibrahimović spotkał się z selekcjonerem reprezentacji Szwecji Ibrahimović spotkał się z selekcjonerem reprezentacji Szwecji Liverpool rozpoczął negocjacje z piłkarzem Ajaksu Liverpool rozpoczął negocjacje z piłkarzem Ajaksu Lineker: Maradona? Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek tak radził sobie z piłką Lineker: Maradona? Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek tak radził sobie z piłką Bielsa: Klich może grać w najlepszych klubach świata. U mnie początkowo miał być środkowym obrońcą... Bielsa: Klich może grać w najlepszych klubach świata. U mnie początkowo miał być środkowym obrońcą... Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy