Lovren nie trafi do Romy. Transfer Chorwata zablokowany

Lovren nie trafi do Romy. Transfer Chorwata zablokowany fot. Liverpool
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Goal.com

Zapowiadany od pewnego czasu transfer Dejana Lovrena do Romy nie zostanie sfinalizowany.

Jeszcze kilka dni temu przeprowadzka chorwackiego stopera z Liverpoolu do stolicy Włoch wydawała się przesądzona. Jak podaje jednak Goal.com, rozmowy w sprawie takiego ruchu zostały przerwane i „The Reds” nie zamierzają ubijać interesu z rzymianami.

Zdaniem powyższego źródła działaczom Liverpoolu nie spodobało się zachowanie władz „Giallorossich”. Początkowo dawali oni do zrozumienia, że są skłonni zapłacić za Lovrena ponad 16 milionów euro. Nie przedstawili jednak takowej oferty Anglikom, za to poprzez włoskich pośredników próbowali wyciągnąć 30-latka z Anfield na zasadzie niezbyt korzystnego dla Liverpoolu wypożyczenia.

Temat przenosin Lovrena do Romy całkowicie upadł, ale niewykluczone, że przed końcem sierpnia uda się on do jakiegoś innego klubu.

Defensor trafił do Liverpoolu w 2014 roku z Southampton. Jego bilans w koszulce „The Reds” to 170 występów, siedem bramek i cztery asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy