Lovren zamieni jednego mistrza na drugiego?! Odejście z Liverpoolu coraz bliżej

Lovren zamieni jednego mistrza na drugiego?! Odejście z Liverpoolu coraz bliżej fot. Liverpool
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Paul Joyce (Twitter)

Dejan Lovren znalazł się w kręgu zainteresowań Zenitu Sankt Petersburg - przekonuje Paul Joyce z „The Times”.

Reprezentant Chorwacji nie może już od dłuższego czasu liczyć na regularną grę w barwach „The Reds” i z tego też powodu przymierzał się do opuszczenia szeregów angielskiego klubu w trakcie zeszłorocznego letniego okna transferowego.

Wówczas chęć do nawiązania współpracy z 31-letnim zawodnikiem przejawiały AC Milan i AS Roma. Oba włoskie zespoły nie wypracowały jednak finalnie zadowalającego porozumienia, które usatysfakcjonowałoby wszystkie strony.

W efekcie Dejan Lovren pozostał na Anfield i dołożył swoją cegiełkę do zdobycia pierwszego mistrzostwa Anglii przez Liverpool w erze Premier League,.

Doświadczony obrońca był naturalnie zadowolony z tego faktu, ale jednocześnie ubolewał na tym, że pełnił w drużynie jedynie funkcję rezerwowego i z tego też powodu w najbliższych tygodniach ponownie zacznie się rozglądać za nowym pracodawcą.

Chorwat rozegrał w trwających rozgrywkach zaledwie 15 spotkań, ale mimo to nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą ze strony mocnych europejskich klubów, co pokazuje informacja przekazana przez Paula Joyce'a z „The Times”, który uważa, że 31-latek znalazł się na celowniku Zenitu Sankt Petersburg.

Mistrz Rosji na razie sonduje możliwość nawiązania współpracy z defensorem i nie przedstawił za jeszcze „The Reds” oferty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje! Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy