Lovren zamieni jednego mistrza na drugiego?! Odejście z Liverpoolu coraz bliżej

Lovren zamieni jednego mistrza na drugiego?! Odejście z Liverpoolu coraz bliżej fot. Liverpool
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Paul Joyce (Twitter)

Dejan Lovren znalazł się w kręgu zainteresowań Zenitu Sankt Petersburg - przekonuje Paul Joyce z „The Times”.

Reprezentant Chorwacji nie może już od dłuższego czasu liczyć na regularną grę w barwach „The Reds” i z tego też powodu przymierzał się do opuszczenia szeregów angielskiego klubu w trakcie zeszłorocznego letniego okna transferowego.

Wówczas chęć do nawiązania współpracy z 31-letnim zawodnikiem przejawiały AC Milan i AS Roma. Oba włoskie zespoły nie wypracowały jednak finalnie zadowalającego porozumienia, które usatysfakcjonowałoby wszystkie strony.

W efekcie Dejan Lovren pozostał na Anfield i dołożył swoją cegiełkę do zdobycia pierwszego mistrzostwa Anglii przez Liverpool w erze Premier League,.

Doświadczony obrońca był naturalnie zadowolony z tego faktu, ale jednocześnie ubolewał na tym, że pełnił w drużynie jedynie funkcję rezerwowego i z tego też powodu w najbliższych tygodniach ponownie zacznie się rozglądać za nowym pracodawcą.

Chorwat rozegrał w trwających rozgrywkach zaledwie 15 spotkań, ale mimo to nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą ze strony mocnych europejskich klubów, co pokazuje informacja przekazana przez Paula Joyce'a z „The Times”, który uważa, że 31-latek znalazł się na celowniku Zenitu Sankt Petersburg.

Mistrz Rosji na razie sonduje możliwość nawiązania współpracy z defensorem i nie przedstawił za jeszcze „The Reds” oferty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy