Löw o obsadzie bramki w reprezentacji Niemiec. Wiadomo, kto zagra w październikowych meczach

Löw o obsadzie bramki w reprezentacji Niemiec. Wiadomo, kto zagra w październikowych meczach
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Goal.com

Joachim Löw zabrał głos na temat obsady bramki w reprezentacji Niemiec.

59-latek ogłosił dzisiaj powołania do reprezentacji na najbliższe spotkania z Argentyną i Estonią (9 i 13 października). Wśród bramkarzy na liście znaleźli się oczywiście Manuer Neuer oraz Marc-André ter Stegen. Löw został szybko zapytany o to, którego z nich zobaczymy na murawie.

- Razem z trenerem bramkarzy Andreasem Köpke zdecydowaliśmy, że z Argentyną w Dortmundzie zagra Marc. Manu wystąpi z kolei w Tallinie. Cała sprawa została już omówiona z zawodnikami - powiedział Löw. Podkreślmy, że z Argentyńczykami Niemcy zmierzą się towarzysko, a z Estonią - w ramach eliminacji Euro 2020.

- Tak jak już mówiłem wcześniej - Manuel jest naszym kapitanem i numerem jeden na Mistrzostwa Europy, o ile nie wydarzy się nic nieprzewidzianego - dodał Löw.

Dyskusja na temat obsady bramki w reprezentacji Niemiec toczy się od dawna. Wielu kibiców i obserwatorów uważa, że to Ter Stegen powinien być numerem jeden. Niedawno „Kicker” przeprowadził sondę, w której głosy oddało blisko 200 tysięcy użytkowników. Większość postawiła właśnie na golkipera Barcelony.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy