Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze

Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Lublinianka

Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin zdecydowali się dołączyć do czwartoligowej Lublinianki.

Doświadczeni gracze nie tak dawno byli związani z Motorem Lublin, z którym jednak nie dogadali się w kwestii przedłużenia współpracy. Konsekwencją tego było rozwiązanie umów za porozumieniem stron.

Brzyski (298 spotkań w Ekstraklasie), który w kilku meczach pełnił nawet rolę kapitana drużyny, popadł sztabowi szkoleniowemu, dlatego ostawiono go na boczny tor. Z kolei Bonin (278 spotkań w Ekstraklasie) coraz rzadziej mógł liczyć na grę w podstawowym składzie i w związku z tym zadecydowano o pójściu własnymi ścieżkami.

Teraz byli reprezentanci Polski będą kontynuować swoje kariery w czwartoligowej Lubliniance (były zawodnik Legii Warszawa jest jej wychowankiem), która rundę jesienną zakończyła na siódmym miejscu w tabeli IV ligi lubelskiego okręgu piłkarskiego. Na taki ruch zanosiło się jednak już od dłuższego czasu, bowiem obaj od kilku tygodni trenowali w zespole Dariusza Bodaka.

36-letni Brzyski, który najczęściej grywa na lewej stronie obrony, a także od dwa lata starszy Bonin (nominalny prawy pomocnik), szansę debiutu mogą otrzymać w pierwszym meczu rundy wiosennej z Granitem Bychawa.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO] George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO] Domowa koszulka Tottenhamu na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Tottenhamu na nowy sezon [FOTO] Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy