Lucas Paquetá opuści AC Milan?!

Lucas Paquetá opuści AC Milan?!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sport

Przedstawiciele Paris Saint-Germain zamierzają w najbliższym czasie bacznie przyglądać się sytuacji Lucasa Paquety i być może już w styczniu podejmą próbę jego sprowadzenia na Parc des Princes.

Reprezentant Brazylii przeniósł się do włoskiego zespołu z Flamengo za 35 milionów euro plus bonusy w trakcie ostatniego zimowego okienka transferowego i miał w znaczący sposób wpłynąć na poprawę wyników osiąganych przez „Rossonerich”.

Niestety 22-latek nie potrafi do tej pory odnaleźć się w szeregach ekipy z San Siro i ten fakt zamierza wykorzystać Leonardo. Obecny dyrektor sportowy PSG odpowiadał za sprowadzenie swojego rodaka do Milanu i teraz chciałby doprowadzić do jego przenosin na Parc des Princes.

50-latek nie zamierza na razie podejmować żadnych konkretnych kroków w tym kierunku i w nadchodzącym czasie będzie przyglądał się poczynaniom Lucasa Paquety, który być może odzyska satysfakcjonującą go formę pod wodzą Stefano Piolego. Jeżeli to nie nastąpi, wówczas przejdzie do ofensywy i już zimą przedstawi piłkarzowi atrakcyjną ofertę.

Środkowy bądź ofensywny pomocnik wystąpił do tej pory w 22 spotkaniach „Rossonerich”, w których zdobył jednego gola oraz zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy