Lucas Paquetá opuści AC Milan?!

Lucas Paquetá opuści AC Milan?!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sport

Przedstawiciele Paris Saint-Germain zamierzają w najbliższym czasie bacznie przyglądać się sytuacji Lucasa Paquety i być może już w styczniu podejmą próbę jego sprowadzenia na Parc des Princes.

Reprezentant Brazylii przeniósł się do włoskiego zespołu z Flamengo za 35 milionów euro plus bonusy w trakcie ostatniego zimowego okienka transferowego i miał w znaczący sposób wpłynąć na poprawę wyników osiąganych przez „Rossonerich”.

Niestety 22-latek nie potrafi do tej pory odnaleźć się w szeregach ekipy z San Siro i ten fakt zamierza wykorzystać Leonardo. Obecny dyrektor sportowy PSG odpowiadał za sprowadzenie swojego rodaka do Milanu i teraz chciałby doprowadzić do jego przenosin na Parc des Princes.

50-latek nie zamierza na razie podejmować żadnych konkretnych kroków w tym kierunku i w nadchodzącym czasie będzie przyglądał się poczynaniom Lucasa Paquety, który być może odzyska satysfakcjonującą go formę pod wodzą Stefano Piolego. Jeżeli to nie nastąpi, wówczas przejdzie do ofensywy i już zimą przedstawi piłkarzowi atrakcyjną ofertę.

Środkowy bądź ofensywny pomocnik wystąpił do tej pory w 22 spotkaniach „Rossonerich”, w których zdobył jednego gola oraz zanotował cztery asysty.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy