Lucas Paquetá przejdzie operację. Brazylijczyk nabawił się urazu przez... puszczanie latawca

Lucas Paquetá przejdzie operację. Brazylijczyk nabawił się urazu przez... puszczanie latawca fot. Romain Biard / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L'Équipe | Lucas Paquetá

Lucas Paquetá będzie musiał poddać się drobnemu zabiegowi uszkodzonego palca u dłoni w trakcie... puszczania latawca.

Wielokrotny reprezentant Brazylii nie osiągnął spodziewanego poziomu po zaliczeniu przeprowadzki z Flamengo do Milanu za blisko 40 milionów euro w styczniu 2019 roku.

Z tego powodu skorzystał z nadarzającej się okazji i w trakcie sezonu 2020/2021 przeniósł się do Olympique'u Lyon, gdzie w ekspresowym tempie odzyskał formę sprzed opuszczenia szeregów ekipy z Rio de Janeiro.

Dzięki temu ofensywny pomocnik znów zaczął być łączony z zaliczeniem interesującej transakcji, bo znalazł się na celowniku Paris Saint-Germain, Arsenalu i ostatnio przede wszystkim Newcastle United.

Lucas Paquetá stara się nie zaprzątać sobie na razie głowy transferowymi plotkami, ale mimo to napędził stracha obecnemu pracodawcy, ponieważ dość niespodziewanie będzie musiał poddać się drobnej operacji.

24-letni zawodnik przejdzie zabieg na palcu u jednej z dłoni z powodu uszkodzenia go w trakcie... puszczania latawca.

„Wszystko jest ze mną w porządku, ale żeby uniknąć problemów z poruszaniem palcem w przyszłości, przejdę jutro małą operację.

Pamiętajcie, że zabawy dla dzieci też mogą przynieść przykre konsekwencje. Ja puszczałem latawiec i skaleczyłem się w palec” - poinformował piłkarz w mediach społecznościowych.

„Les Gones” rozpoczynają przygotowania do startu w przyszłym tygodniu. Zapewne weźmie w nich udział także Brazylijczyk, ponieważ jego drobny kłopot nie utrudni mu brania udziału w większości zaplanowanych zajęć.

Paquetá zakończył ostatni sezon z jedenastoma trafieniami i siedmioma asystami w 43 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/01/2023] OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy