Lucas Paquetá zbliża się do PSG. Ustne porozumienie!

Lucas Paquetá zbliża się do PSG. Ustne porozumienie!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footmercato.net

Z doniesień Footmercato.net wynika, że Lucas Paquetá jest coraz bliżej przenosin z Milanu do Paris Saint-Germain.

Kilka dni temu o możliwej przeprowadzce Brazylijczyka do Paryża informował już Fabrizio Romano. Wszystko wskazuje na to, że dyrektor sportowy PSG, Leonardo, postanowił nie tracić czasu i szybko przeszedł do konkretów. Według Footmercato.net działacz doszedł już do ustnego porozumienia z agentem piłkarza, Eduardo Uramem. Sam zawodnik chce przejść do stolicy Francji.

Teraz dogadać muszą się kluby. Jak czytamy, PSG szykuje ofertę w wysokości 30 milionów euro plus bonusy. Można przypuszczać, że przynajmniej wyrównają one kwotę, jaką zimą Milan zapłacił za Paquetę. Było to niecałe 40 milionów euro.

Od tamtej pory ofensywny pomocnik rozegrał 30 spotkań w koszulce „Rossonerich”. Strzelił gola i zanotował trzy asysty.

Warto dodać, że nad transferem Paquety do Milanu pracował Leonardo, który wtedy był jeszcze związany z włoskim klubem. W krótkim odstępie czasu najprawdopodobniej ściągnie go więc do dwóch klubów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy