Lucas Silva skomentował doniesienia o końcu kariery

Lucas Silva skomentował doniesienia o końcu kariery
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Lucas Silva

Lucas Silva zamieścił oświadczenie w sprawie ostatnich doniesień na jego temat.

Pomocnik Realu Madryt przechodził testy medyczne przed przejściem na wypożyczenie do Sportingu Lizbona. Badania wykazały jednak problem z sercem, przez co zaczęto spekulować o tym, że Brazylijczyk z tego powodu zakończy swoją karierę. 

23-latek zaprzeczył jednak rozpowszechnianym plotkom na swoim Twitterze, publikując oświadczenie. 

"W poniedziałek podczas przeprowadzania badań przed podpisaniem kontraktu ze Sportingiem Lizbona wykonałem test na stres, który wykazał zmianę rytmu serca. Później, a nawet dzisiaj, przeszedłem wiele różnych badań, które nie wykazały w moim sercu żadnych odstępstw od normy. Najwyraźniej było to jednorazowe zdarzenie bez konkretnej przyczyny. Ze względów bezpieczeństwa zdecydowano, że lepiej będzie, jeśli transfer nie zostanie teraz przeprowadzony. Oczywiście Real Madryt może chcieć powtórzyć testy, ale jestem pewny, że dodatkowe badania nie wykażą nic niepokojącego. W związku z nieprawdziwymi informacjami krążącymi w mediach oficjalnie i kategorycznie stwierdzam, że nie kończę kariery" - czytamy w oświadczeniu Lucasa Silvy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy