Lucescu: Chelsea oferowała 12 milionów funtów za Williana

Lucescu: Chelsea oferowała 12 milionów funtów za Williana fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

Mircea Lucescu, trener Szachtara Donieck, skorzystał z konferencji prasowej przed meczem Ligi Mistrzów z Chelsea, aby opowiedzieć o sytuacji Williana w letnim oknie transferowym.

- Willian był daleko od Chelsea. Anglicy nawet nie spróbowali sprostać naszym oczekiwaniom, nie przybliżyli się do spełnienia moich obietnic wobec Williana. Konkretna kwota? Oficjalnie zaoferowali sumę, którą wyłożyliśmy za niego [12 milionów funtów - przyp. red. Naprawdę chciałbym, żeby docenili jego wartość i zorientowali się, że popełnili duży błąd - wyjawił rumuński szkoleniowiec Szachtara.

Szachtar razem z Chelsea przewodzi grupie E, oba zespoły mają po cztery punkty na koncie. Przewaga nad trzecim Juventusem wynika jednak z faktu rozegrania jednego meczu z najsłabszym zespołem grupy, duńskim Nordsjælland, z którym dzisiaj mierzą się Włosi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy