Lucescu: Chelsea oferowała 12 milionów funtów za Williana

Lucescu: Chelsea oferowała 12 milionów funtów za Williana fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

Mircea Lucescu, trener Szachtara Donieck, skorzystał z konferencji prasowej przed meczem Ligi Mistrzów z Chelsea, aby opowiedzieć o sytuacji Williana w letnim oknie transferowym.

- Willian był daleko od Chelsea. Anglicy nawet nie spróbowali sprostać naszym oczekiwaniom, nie przybliżyli się do spełnienia moich obietnic wobec Williana. Konkretna kwota? Oficjalnie zaoferowali sumę, którą wyłożyliśmy za niego [12 milionów funtów - przyp. red. Naprawdę chciałbym, żeby docenili jego wartość i zorientowali się, że popełnili duży błąd - wyjawił rumuński szkoleniowiec Szachtara.

Szachtar razem z Chelsea przewodzi grupie E, oba zespoły mają po cztery punkty na koncie. Przewaga nad trzecim Juventusem wynika jednak z faktu rozegrania jednego meczu z najsłabszym zespołem grupy, duńskim Nordsjælland, z którym dzisiaj mierzą się Włosi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Sebastian Szymański na radarach znanych klubów Sebastian Szymański na radarach znanych klubów Kosta Runjaić łączony z niemieckim klubem Kosta Runjaić łączony z niemieckim klubem Lech Poznań zmieni trenera? „Mocny znak zapytania” Lech Poznań zmieni trenera? „Mocny znak zapytania”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy