Lucescu: Chelsea oferowała 12 milionów funtów za Williana

Lucescu: Chelsea oferowała 12 milionów funtów za Williana
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

Mircea Lucescu, trener Szachtara Donieck, skorzystał z konferencji prasowej przed meczem Ligi Mistrzów z Chelsea, aby opowiedzieć o sytuacji Williana w letnim oknie transferowym.

- Willian był daleko od Chelsea. Anglicy nawet nie spróbowali sprostać naszym oczekiwaniom, nie przybliżyli się do spełnienia moich obietnic wobec Williana. Konkretna kwota? Oficjalnie zaoferowali sumę, którą wyłożyliśmy za niego [12 milionów funtów - przyp. red. Naprawdę chciałbym, żeby docenili jego wartość i zorientowali się, że popełnili duży błąd - wyjawił rumuński szkoleniowiec Szachtara.

Szachtar razem z Chelsea przewodzi grupie E, oba zespoły mają po cztery punkty na koncie. Przewaga nad trzecim Juventusem wynika jednak z faktu rozegrania jednego meczu z najsłabszym zespołem grupy, duńskim Nordsjælland, z którym dzisiaj mierzą się Włosi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy