Lucescu: Chelsea oferowała 12 milionów funtów za Williana

Lucescu: Chelsea oferowała 12 milionów funtów za Williana
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

Mircea Lucescu, trener Szachtara Donieck, skorzystał z konferencji prasowej przed meczem Ligi Mistrzów z Chelsea, aby opowiedzieć o sytuacji Williana w letnim oknie transferowym.

- Willian był daleko od Chelsea. Anglicy nawet nie spróbowali sprostać naszym oczekiwaniom, nie przybliżyli się do spełnienia moich obietnic wobec Williana. Konkretna kwota? Oficjalnie zaoferowali sumę, którą wyłożyliśmy za niego [12 milionów funtów - przyp. red. Naprawdę chciałbym, żeby docenili jego wartość i zorientowali się, że popełnili duży błąd - wyjawił rumuński szkoleniowiec Szachtara.

Szachtar razem z Chelsea przewodzi grupie E, oba zespoły mają po cztery punkty na koncie. Przewaga nad trzecim Juventusem wynika jednak z faktu rozegrania jednego meczu z najsłabszym zespołem grupy, duńskim Nordsjælland, z którym dzisiaj mierzą się Włosi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy