Luís Machado przedłużył o rok niedawno podpisany kontrakt z Radomiakiem. Beniaminek Ekstraklasy odrzucił ofertę z Indii [OFICJALNIE]

Luís Machado przedłużył o rok niedawno podpisany kontrakt z Radomiakiem. Beniaminek Ekstraklasy odrzucił ofertę z Indii [OFICJALNIE]
Michał Niklas
Michał Niklas
Źródło: Radomiak

28-letni Luís Machado na początku lipca podpisał kontrakt z Radomiakiem do końca czerwca 2023 roku i już po 28 dniach go... przedłużył.

Luís Machado nieźle wprowadził się do zespołu z Radomia. W starciu z Lechem, które było jego pierwszym starciem o punkty w nowych barwach, zagrał jedynie 35 minut i obejrzał żółtą kartkę, ale było też widać po nim niemałe umiejętności piłkarskie. W ciągu raptem nieco ponad dwóch kwadransów można było dostrzec, że Portugalczyk będzie wzmocnieniem dla Radomiaka.

Dlatego kibiców beniaminka Ekstraklasy na pewno ucieszy informacja, że 28-latek na razie nigdzie się nie wybiera. Mimo, iż do ekipy, prowadzonej przez Dariusza Banasika, dołączył na początku tego miesiąca, działacze Mumbai City postanowili złożyć za niego ofertę. Klub jednak ani myślał przyjmować propozycji transferowej za zawodnika, który niedawno dołączył do zespołu i druga letnia przeprowadzka Machado nie stała się faktem.

Żeby jeszcze skuteczniej odstraszyć potencjalnych kupców, skrzydłowy przedłużył kontrakt z Radomiakiem o rok i teraz jego umowa dobiegnie końca 30 czerwca 2024 roku.

Machado ma już za sobą grę w lidze indyjskiej, skąd kojarzą go działacze Mumbai City - niedoszłego nowego klubu Portugalczyka. Piłkarz Radomiaka zagrał 20 meczów w Indian Super League w barwach NorthEast United FC. Strzelił tam siedem goli i zaliczył trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy