Luka Modrić celem Manchesteru United

Luka Modrić celem Manchesteru United fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: ESPN

Luka Modrić, będzie jednym z głównych celów "Czerwonych Diabłów" w letnim okienku transferowym.

Bardzo ciężko będzie drużynie Tottenhamu zatrzymać swojego nieszablonowego pomocnika w nadchodzącym okienku transferowym. Głównym kandydatem do pozyskania Chorwata jest Manchester United, który bez wątpienia może zapłacić każdą kwotę za tego piłkarza. W kadrze „Czerwonych Diabłów” brakuje klasowego pomocnika, który przyspieszyłby i usprawnił rozgrywanie piłki.

Modrić wciąż nie określił się na temat swojego dalszego pobytu na White Hart Lane.  Pewne jest to, iż wiele w tym przypadku zależy od tego, czy Harry Redknapp obejmie stanowisko selekcjonera reprezentacji Anglii.

Bez chwili zastanowienia można rzec, że Chorwat jest jedną z najjaśniejszych gwiazd Tottenhamu Hotspur. Pomocnik „Kogutów” do Londynu przybył w 2008 roku. Od tego czasu wystąpił w 91 spotkaniach, zdobywając 9 bramek. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy