Lukas Podolski znowu z przytupem na Twitterze. Porównał stadion Piasta Gliwice do...

Lukas Podolski znowu z przytupem na Twitterze. Porównał stadion Piasta Gliwice do... fot. Lukas Podolski [Twitter]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piast Gliwice [Twitter] I Lukas Podolski [Twitter]

Lukas Podolski zamieścił wpis na Twitterze przed sobotnim meczem Górnika Zabrze z Piastem Gliwice.

Sobotnie granie w Ekstraklasie zakończy mecz Górnika Zabrze z Piastem Gliwice. Zespoły sąsiadują ze sobą w dolnych rejonach tabeli, mając na koncie po dziewięć punktów. Kto dzisiaj wygra, ma szanse oddalić się od strefy spadkowej. Kto przegra, dalej będzie tuż przy niej.

Spotkanie zostanie rozegrane w Zabrzu i przed meczem dwa zdjęcia ukazujące trybuny na stadionie Górnika opublikował na Twitterze Piast, podpisując je jako „Instagram vs Reality”.

Bardzo szybko na wrzutkę gliwiczan zareagował Lukas Podolski, który dzisiejszy mecz rozpocznie na ławce rezerwowych. Napastnik Górnika opublikował swoje „Instagram vs Reality”, wrzucając zdjęcia stadionu Piasta oraz kurnika.

To nie pierwszy raz, gdy Podolski uaktywnia się na Twitterze. Wcześniej piłkarz wrzucał tam mocne wpisy skierowane do kibiców Legii Warszawa (odpowiadając na wcześniejsze zaczepki) czy też dziennikarza Łukasza Wiśniowskiego.

Mecz pomiędzy Górnikiem a Piastem rozpocznie się o 20:00. TUTAJ składy na to spotkanie.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy