Łukasz Skorupski z „zielonym światłem” na powrót do Włoch

Łukasz Skorupski z „zielonym światłem” na powrót do Włoch fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Calciomercato.com

Po dwóch negatywnych testach na obecność koronawirusa w organizmie Łukasz Skorupski jeszcze dzisiaj wróci do Włoch - informuje Calciomercato.com.

Bramkarz Bolonii był jednym z wybrańców Paulo Sousy na marcowe mecze. W rywalizacji z Węgrami oglądał grę swoich kolegów z ławki rezerwowej. Nocą zgłosił złe samopoczucie, co poskutkowało przeprowadzeniem testów koronawirusowych.

Nim dały one wynik, 29-latek został odizolowany od reszty drużyny. Jak się okazało, słusznie, ponieważ potwierdziły się obawy sztabu szkoleniowego. Gracz musiał zatem przejść kwarantannę.

Po upływie ponad 10 dni dwa testy dały wynik negatywny i tym samym jeszcze dzisiaj Łukasz Skorupski ma wrócić do Włoch.

Teraz przed nim stopniowy powrót do treningów i, gdy trenerzy uznają, że jest już gotowy, możemy spodziewać się jego ponownych występów w bramce ekipy „Rossoblù”.

Dorobek czterokrotnego reprezentanta Polski z trwającej kampanii to 21 spotkań i cztery czyste konta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy