Luuk De Jong zostaje w Twente

Luuk De Jong zostaje w Twente
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Sporym zainteresowaniem w ostatnich tygodniach cieszy się snajper holenderskiego FC Twente- Luuk De Jong. Strzelec 14 goli w obecnym sezonie Eredivisie otrzymał oferty przejścia między innymi z takich klubów jak: Liverpool, AC Fiorentina oraz Newca

De Jong do drużyny "The Tukkers" przyszedł z De Graafschap i zasłynął dzięki bramce strzelonej przewrotką  przeciwko byłemu klubowi. Według fachowców Luuk jest jednym z najzdolniejszych, młodych zawodników swojego kraju i w przyszłości może okazać się następcą Robina Van Persiego.

- Luuk rozważał ewentualną przeprowadzkę do Florencji, ale ostatecznie postanowił pozostać w Twente- powiedział ojciec zawodnika.

21- letni piłkarz jest także reprezentantem Holandii, w której zadebiutował w wygranym meczu  
z Austrią 9 Lutego 2011 roku. Debiutanckiego gola napastnik zdobył w potyczce z Finlandią, podczas eliminacji do mistrzostw Euro 2012, które odbędą się w Polsce i na Ukrainie.
Do tej pory jego bilans w zespole "Oranje" to jedna bramka w sześciu oficjalnych spotkaniach.

Więcej na temat: de Jong Luuk Fc Twente Holandia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy