Maciej Gajos szaleje po transferze. Piąty mecz z rzędu z golem lub asystą [WIDEO]

Maciej Gajos szaleje po transferze. Piąty mecz z rzędu z golem lub asystą [WIDEO] fot. Persija Jakarta
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Maciej Gajos zanotował piąte z rzędu spotkanie z trafieniem lub asystą w barwach indonezyjskiego klubu Persija Jakarta. Tym razem przełożyło się to na zanotowanie remisu z Persita Tangerang (1:1).

Doświadczony pomocnik nie miał większych szans na to, by pozostać zawodnikiem Lechii Gdańsk po zaliczeniu z nią spadku z Ekstraklasy. W zaistniałych okolicznościach skorzystał z zaskakujące oferty otrzymanej z Indonezji i podpisał dwuletni kontrakt z Persiją Jakarta.

W barwach jedenastokrotnego mistrza kraju prezentował się początkowo zaledwie przyzwoicie. Od pewnego czasu zaczął jednak notować oczekiwane liczby. Pokazuje to seria pięciu pojedynków z zaliczonym golem lub asystą.

W ostatnim z nich przeciwko Persita Tangerang zdobył bramkę po precyzyjnym uderzeniu z dystansu.

Wówczas wyprowadził swój zespół na prowadzenie, którego nie udało się utrzymać.

W efekcie Persija Jakarta podzieliła się punktami z niżej notowanym przeciwnikiem i pozostaje w środku stawki indonezyjskiej ekstraklasy, gdzie wspomniany Gajos zaczyna powoli spełniać pokładane w nim oczekiwania i wyrastać na gwiazdę rozgrywek.

Pokazuje to między innymi rosnąca liczba obserwujących go osób na Instagramie.

32-letni zawodnik nie jest tam zbytnio aktywny, ale jego ostatni wpis ze zdobytą bramką polubiło ponad 70 tysięcy osób, co zapewniło mu wzrost liczby obserwujących. Dzięki temu przekroczył barierę 100 tysięcy osób.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy