Mahir Emreli blisko nowego klubu

Mahir Emreli blisko nowego klubu fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: media.az

Były zawodnik Legii Warszawa Mahir Emreli wkrótce dołączy do tureckiego Antalyasporu - informuje media.az.

Mahir Emreli to postać doskonale znana fanom Ekstraklasy. Latem 2021 roku zamienił on Karabach na Legię Warszawa i jego początki w nowych barwach były naprawdę obiecujące.

Azer prezentował się bardzo dobrze nie tylko na krajowym podwórku, ale też w europejskich pucharach. Jego gole przeciwko Slavii Praga dały przecież „Wojskowym” awans do fazy grupowej Ligi Europy.

Później Emreli wpakował jeszcze po bramce Leicester City oraz Napoli.

Wydawało się zatem, że w przyszłości będzie to jeden z zawodników, na których Legia Warszawa może zarobić krocie. Później jednak pojawił się kryzys w zespole, a sam napastnik popadł w konflikt z trenerem Czesławem Michniewiczem.

Dodatkowo 25-latek na własnej skórze odczuł niezadowolenie pseudokibiców, którzy napadli na wracający z meczu autokar ówczesnych mistrzów Polski. To było dla niego zbyt wiele i postanowił poszukać dla siebie zatrudnienia w innym miejscu.

Z odsieczą przybyło mu Dinamo Zagrzeb. To właśnie tam liczył na odbudowę po kilku gorszych tygodniach.

Rzeczywistość okazała się dla niego brutalna i do tej pory nie udowodnił on w Chorwacji swoich nieprzeciętnych umiejętności.

Wkrótce czeka go zatem zmiana barw, bo według ustaleń media.az trafi on do Antalyasporu.

Turcy mają pozyskać atakującego w ramach wypożyczenia do 30 czerwca 2023 roku. W umowie dodatkowo znajdzie się opcja wykupu.

Emreli rozegrał w tym sezonie w barwach Dinama Zagrzeb łącznie 13 meczów, a jego dorobek to trzy bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League EA Sports FC 24:  20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty EA Sports FC 24: 20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Eugen Polanski czerpał wzorce od najlepszych trenerów. „Dużo od nich wyciągnąłem” Eugen Polanski czerpał wzorce od najlepszych trenerów. „Dużo od nich wyciągnąłem” Mateu Alemany dołączy do hiszpańskiego giganta?! Myślano o tym już dekadę temu Mateu Alemany dołączy do hiszpańskiego giganta?! Myślano o tym już dekadę temu Serhou Guirassy zadziwia cały świat. Wyrównał wielki rekord Roberta Lewandowskiego [WIDEO] Serhou Guirassy zadziwia cały świat. Wyrównał wielki rekord Roberta Lewandowskiego [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy