Maik Nawrocki kontuzjowany. Ogromny pech polskiego obrońcy

Maik Nawrocki kontuzjowany. Ogromny pech polskiego obrońcy fot. Jamie Johnston/Focus Images/MB Media/PressFocus
Dawid Basiak
Dawid Basiak
Źródło: Daily Record

Maik Nawrocki doznał kolejnej kontuzji, która wykluczy go z najbliższych spotkań Celticu - donosi „Daily Record”.

Polski obrońca w lipcu ubiegłego roku podjął decyzję o transferze, w ramach którego zasilił szeregi szkockiego Celticu z Legii Warszawa.

Działacze z Glasgow musieli wówczas nieco sięgnąć do swych kieszeni, bowiem ruch ten kosztował ich pięć milionów euro.

Maik Nawrocki swoim obiecującym początkiem w barwach nowego zespołu sprawił, że w Celticu zaczęto wiązać z nim duże nadzieje na przyszłość.

Jego plany pokrzyżowała mu jednak kontuzja ścięgna podkolanowego, przez którą zmuszony był do kilkutygodniowej absencji.

Po powrocie do zdrowia Nawrocki znalazł się na bocznym torze i dopiero niedawno odzyskał zaufanie szkoleniowca Brendana Rodgersa na tyle, aby zacząć się pojawiać dość regularnie na boisku.

Irlandczyk wystawił polskiego obrońcę w pierwszym składzie na starcie z Motherwell, lecz w 61. minucie z powodu bólu odczuwanego po jednym ze starć, musiał go przedwcześnie zmienić.

Jak informuje „Daily Record”, prognozy nie są zbyt optymistyczne, bowiem 23-letni defensor nie wziął udziału w poniedziałkowym treningu z resztą zespołu.

Zabraknąć ma go również w najbliższych meczach, lecz dokładny czas wymuszonej pauzy nie został jeszcze ujawniony.

Obecnie szkocki zespół z dużą niepewnością czeka na dalsze informacje od lekarzy, którzy robią wszystko, co w ich mocy, by zminimalizować okres absencji 23-latka.

Kolejna długa przerwa byłaby dla Nawrockiego fatalną wiadomością.

Były piłkarz Legii Warszawa rozegrał w tym sezonie zaledwie jedenaście spotkań, notując w nich łącznie 688 minut.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy