Maitland-Niles może opuścić Arsenal w samej końcówce okna

Maitland-Niles może opuścić Arsenal w samej końcówce okna fot. Arsenal FC
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Athletic

Southampton dąży do pozyskania Ainsleya Maitlanda-Nilesa z Arsenalu - informuje The Athletic.

23-letni zawodnik „Kanonierów”, który chciałby zmienić otoczenie, nie narzeka na brak zainteresowania. Wśród klubów spoglądających w jego kierunku znajduje się chociażby West Bromwich Albion. Pierwsze miejsce w rywalizacji o jego podpis obecnie zajmuje jednak właśnie Southampton.

Władze „Świętych” chcą wypożyczyć mogącego grać na kilku pozycjach piłkarza i będą pracować nad tą operacją w samej końcówce okna.

Zapytany o transfery prowadzący angielski zespół Ralph Hasenhüttl nie wykluczył tego, że w najbliższych dniach szeregi jego drużyny zasili jeszcze przynajmniej jeden nowy gracz.

Maitland-Niles to wychowanek Arsenalu, który do tej pory rozegrał w jego pierwszym zespole 121 meczów. W obecnych rozgrywkach pojawiał się na boisku 21 razy, notując dwie asysty.

W poprzednich miesiącach Anglika łączyło się już m.in. z Atlético Madryt oraz Wolverhampton Wanderers.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy