Majecki nie dokończy sezonu w Legii Warszawa?!

Majecki nie dokończy sezonu w Legii Warszawa?! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: WP Sportowe Fakty

AS Monaco odrzuciło propozycję Legii Warszawa dotyczącą przedłużenia pobytu Radosława Majeckiego w stołecznym zespole do definitywnego zakończenia rozgrywek - poinformował Mateusz Skierawski z „WP SportoweFakty”.

Młodzieżowy reprezentant Polski podpisał w trakcie zimowego okienka transferowego kontrakt z klubem z Księstwa i został od razu wypożyczony z powrotem do zespołu „Wojskowych” do końca obecnego sezonu.

Ten ze względu na pandemię koronawirusa został jednak przedłużony poza okres trwania umowy zawartej pomiędzy AS Monaco i Legią Warszawa.

Z tego też powodu przedstawiciele drużyny z Łazienkowskiej skontaktowali się z władzami ekipy ze Stade Louis II w sprawie zatrzymania Radosława Majeckiego na dłużej w swoich szeregach.

Mateusz Skierawski z „WP SportoweFakty” przekonuje, że klub z Ligue 1 w negatywny sposób odniósł się do propozycji wystosowanej przez „Wojskowych”.

Taka postawa zespołu z Księstwa wynika z faktu, że już 22 czerwca rozpoczyna okres przygotowawczy do startu nowych rozgrywek i chce jak najszybciej mieć w swoich szeregach 20-latka, który po zaliczeniu krótkiego urlopu miałby dołączyć do drużyny w drugiej połowie lipca.

Ewentualne przedłużenie jego pobytu w Legii Warszawa oznaczałoby, że 20-latek zakończyłby zmagania w naszym kraju między 19 a 24 lipca i wówczas zostałby włączony do kadry AS Monaco dopiero w sierpniu.

Ponadto przedstawiciele ekipy z Ligue 1 doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że Majecki zmagał się w ostatnim czasie z kontuzją mięśniową, dlatego wolą, aby miał nieco więcej czasu na odpoczynek przed rozpoczęciem rywalizacji z Benjaminem Lecomte'em o miejsce w wyjściowym składzie.

Młodzieżowy reprezentant Polski wystąpił w 36 spotkaniach „Wojskowych” w trwających rozgrywkach i zachował w nich aż 17 czystych kont.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy