Majecki odrzucił ofertę Interu Mediolan

Majecki odrzucił ofertę Interu Mediolan
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tomasz Ćwiąkała | YouTube

Jak poinformował Tomasz Ćwiąkała, który od przyszłego roku będzie pracował w Canal+, Radosław Majecki kilka miesięcy temu mógł dołączyć do Interu Mediolan.

19-letni Majecki przebojem wdarł się do pierwszej jedenastki Legii Warszawa, przeskakując w hierarchii Radosława Cierzniaka i Arkadiusza Malarza. Ricardo Sá Pinto zdecydował się na odważny krok i jak na razie nie może żałować.

Bramkarz reprezentacji Polski do lat 20 broni dostępu do bramki „Wojskowych” nieprzerwanie od 30 października. W tym czasie rozegrał siedem spotkań i pięciokrotnie zachował czyste konto.   

Jak poinformował Tomasz Ćwiąkała, Majecki kilka miesięcy temu odrzucił ofertę z Włoch.

– Dość ciekawą drogę obrał Radosław Majecki, rocznik 99’, bramkarz, który pół roku temu odrzucił ofertę z Interu, który proponował mu naprawdę wielkie pieniądze. Mógł pójść tam grać, pewnie ogrywać się na jakichś wypożyczeniach, ewentualnie później walczyć o to, żeby trafić do dorosłej drużyny Interu, natomiast na to się nie zdecydował. I teraz już, pomimo że Radosław Majecki ma bardzo niewiele meczów w Ekstraklasie, pytają wielkie kluby o niego – powiedział.

– Dariusz Mioduski postawił sobie za punkt honoru pobicie rekordu Ekstraklasy, jeżeli chodzi o transfer. Jeżeli do takiego dojdzie, nie ma co ukrywać, będzie on dotyczył młodzieżowca i tutaj można wymienić dwa nazwiska: albo Radosław Majecki, albo Sebastian Szymański – dodał.

Umowa 19-letniego golkipera wygasa 30 czerwca 2023 roku. Ostatni sezon spędził on na wypożyczeniu w Stali Mielec.  

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy