Majewski blisko Anży

Majewski blisko Anży
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Gazeta Wyborcza

Ivan Majewski przejdzie we wtorek testy medyczne w Anży Machaczkała, po których najprawdopodobniej podpisze kontrakt z beniaminkiem rosyjskiej ekstraklasy.

Jak informuje "Gazeta Wyborcza", transfer 27-latka jest już na ostatniej prostej. Co najważniejsze dla Zawiszy, bydgoski klub ma otrzymać za lidera swojej drugiej linii dość spore pieniądze, dzięki czemu być może uda się zatrzymać w zespole dwóch Portugalczyków: Alvarinho i Micę.

- Na pewno ta kwota nam bardzo pomoże - powiedział w rozmowie z gazetą Radosław Osuch, właściciel Zawiszy, który jutro spotka się z trenerem Mariuszem Rumakiem w sprawie pozostania tego drugiego w drużynie.

Białorusinem interesowały się też polskie kluby, ze Śląskiem Wrocław i Pogonią Szczecin na czele, jednak wszystkie te oferty nie okazały się wystarczająco dobre dla Zawiszy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy