Makuszewski tłumaczy się ze zdjęcia w koszulce Jagiellonii

Makuszewski tłumaczy się ze zdjęcia w koszulce Jagiellonii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gazeta Współczesna

Maciej Makuszewski wypowiedział się na temat zdjęcia w koszulce Jagiellonii Białystok.

29-letni skrzydłowy od 2016 roku występuje w Lechu Poznań (na początku był tam tylko wypożyczony z Lechii Gdańsk). Na Instagramie jego żona opublikowała tymczasem zdjęcie zawodnika w koszulce Jagiellonii Białystok. Cała sytuacja wywołała oczywiście spore zamieszanie wśród kibiców, ale jak przyznaje sam Makuszewski, nie było to celowe.

- Koszulka Jagiellonii to był prezent świąteczny od szwagra, a że to zdjęcie wywoła takie kontrowersje nie wiedziałem. Do Jagiellonii na razie nie wracam. Jeśli uraziłem kibiców Lecha to przepraszam. Nie taki miałem cel - powiedział zawodnik Lecha „Gazecie Współczesnej”.

Makuszewski występował w białostockim zespole w latach 2010-2012, debiutując w jego barwach na najwyższym rodzimym szczeblu. Z Jagiellonii przeniósł się on do Rosji.

W obecnym sezonie pięciokrotny reprezentant Polski wybiegał 15 razy na boiska Ekstraklasy. W tym czasie zanotował sześć asyst. Prowadzony przez Adama Nawałkę Lech z dorobkiem 33 punktów zajmuje aktualnie trzecie miejsce w ligowej tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy