Manchester City bez Ferrana Torresa na dłużej [OFICJALNIE]
2021-10-15 15:26:33; Aktualizacja: 4 lata temu![Manchester City bez Ferrana Torresa na dłużej [OFICJALNIE]](img/photos/77754/1500xauto/ferran-torres.jpg)
Pep Guardiola potwierdził, że Manchester City w najbliższym czasie będzie radził sobie bez Ferrana Torresa.
Torres doznał kontuzji stopy i wiadomo już, że będzie przez nią pauzował przez wiele tygodni.
- Byłoby lepiej, gdyby to się w ogóle nie wydarzyło, ale stało się. Idziemy do przodu. Najbliższe tygodnie Ferran spędzi w Hiszpanii. Potem do nas wróci i będzie wracał do pełni sił. Powinien być gotowy za dwa-trzy miesiące - poinformował Guardiola na konferencji prasowej przed meczem ligowym Manchesteru City z Burnley.
Bardziej optymistyczny scenariusz zakłada powrót Torresa na boisko w drugiej części grudnia. Bardzo jednak możliwe, że ponownie pojawi się na murawie dopiero w nowym roku.Popularne
21-letni atakujący w tym sezonie rozegrał siedem meczów w koszulce MC. Zdobył trzy bramki i zanotował asystę.
Torres strzelił dwa gole w niedawnym półfinale Ligi Narodów pomiędzy Hiszpanią a Włochami (2:1). W finale lepsi od „La Furia Roja” byli Francuzi.











![Wszedł na drugą połowę, strzelił gola i... nagle kontuzja. Słodko-gorzki występ Alexandra Isaka [WIDEO]](img/photos/113799/170x113/alexander-isak.jpg)




![Sędzia był pobłażliwy, VAR – bezlitosny. Czerwona kartka dla najdroższego nabytku Tottenhamu Hotspur [WIDEO]](img/photos/113798/170x113/xavi-simons.jpg)


![Wszedł na drugą połowę, strzelił gola i... nagle kontuzja. Słodko-gorzki występ Alexandra Isaka [WIDEO]](img/photos/113799/90x60/alexander-isak.jpg)




![Sędzia był pobłażliwy, VAR – bezlitosny. Czerwona kartka dla najdroższego nabytku Tottenhamu Hotspur [WIDEO]](img/photos/113798/90x60/xavi-simons.jpg)




