Manchester City: Guardiola odwołuje klubową wigilię. Hiszpan obawia się powtórki z zeszłego sezonu!

Manchester City: Guardiola odwołuje klubową wigilię. Hiszpan obawia się powtórki z zeszłego sezonu!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sports

Pep Guardiola nie wyraził zgody na udział piłkarzy Manchesteru City w imprezie wigilijnej organizowanej przez przedstawicieli klubu - informują brytyjskie media.

Utytułowany szkoleniowiec wciąż wierzy w to, że prowadzony przez niego zespół jest w stanie odrobić czternastopunktową stratę do Liverpoolu w tabeli Premier League i dlatego też oczekuje od swoich zawodników pełnego skupienia na nadchodzących spotkaniach o punkty na krajowym podwórku.

Hiszpan postanowił o to szczególnie zadbać i dlatego... miał zakazać piłkarzom udziału w czwartkowej corocznej wigilijnej imprezie organizowanej przez przedstawicieli klubu, ponieważ obawia się powtórki scenariusza z zeszłego sezonu.

Wówczas spora grupa jego graczy bawiła się do późnych godzin nocnych, ale zgodnie z planem każdy z nich pojawił się na zaplanowanych na kolejny dzień zajęciach. Dlatego Guardiola nie wyciągał z tego tytułu żadnych konsekwencji. Później jednak stwierdził, że ta chwila rozluźnienia wpłynęła na porażki z Crystal Palace (2:3) i Leicester City (1:2) w okresie świątecznym.

Pep Guardiola wierzy, że taki zabieg uchroni zawodników od spadku formy w tym trudnym okresie i w efekcie pozwoli im zanotować satysfakcjonujące wyniki w nadchodzących pojedynkach przeciwko Arsenalowi, Leicester City oraz Wolverhampton.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy