Manchester City: Guardiola odwołuje klubową wigilię. Hiszpan obawia się powtórki z zeszłego sezonu!

Manchester City: Guardiola odwołuje klubową wigilię. Hiszpan obawia się powtórki z zeszłego sezonu!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sports

Pep Guardiola nie wyraził zgody na udział piłkarzy Manchesteru City w imprezie wigilijnej organizowanej przez przedstawicieli klubu - informują brytyjskie media.

Utytułowany szkoleniowiec wciąż wierzy w to, że prowadzony przez niego zespół jest w stanie odrobić czternastopunktową stratę do Liverpoolu w tabeli Premier League i dlatego też oczekuje od swoich zawodników pełnego skupienia na nadchodzących spotkaniach o punkty na krajowym podwórku.

Hiszpan postanowił o to szczególnie zadbać i dlatego... miał zakazać piłkarzom udziału w czwartkowej corocznej wigilijnej imprezie organizowanej przez przedstawicieli klubu, ponieważ obawia się powtórki scenariusza z zeszłego sezonu.

Wówczas spora grupa jego graczy bawiła się do późnych godzin nocnych, ale zgodnie z planem każdy z nich pojawił się na zaplanowanych na kolejny dzień zajęciach. Dlatego Guardiola nie wyciągał z tego tytułu żadnych konsekwencji. Później jednak stwierdził, że ta chwila rozluźnienia wpłynęła na porażki z Crystal Palace (2:3) i Leicester City (1:2) w okresie świątecznym.

Pep Guardiola wierzy, że taki zabieg uchroni zawodników od spadku formy w tym trudnym okresie i w efekcie pozwoli im zanotować satysfakcjonujące wyniki w nadchodzących pojedynkach przeciwko Arsenalowi, Leicester City oraz Wolverhampton.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Piątek: Hertha BSC zgłasza się z ofertą. Transfer definitywny! Piątek: Hertha BSC zgłasza się z ofertą. Transfer definitywny! Giroud zostanie w Chelsea?! Giroud zostanie w Chelsea?! Arsenal finalizuje wyczekiwany transfer. Jednak Pablo Mari! Arsenal finalizuje wyczekiwany transfer. Jednak Pablo Mari! Bruno Fernandes bardzo blisko Manchesteru United. Nowa oferta, wszyscy czekają na pełne porozumienie Bruno Fernandes bardzo blisko Manchesteru United. Nowa oferta, wszyscy czekają na pełne porozumienie Piszczek w przypadku odejścia z Borussii Dortmund może trafić do Górnika Zabrze Piszczek w przypadku odejścia z Borussii Dortmund może trafić do Górnika Zabrze OFICJALNIE: Politano w Napoli OFICJALNIE: Politano w Napoli OFICJALNIE: Carlitos w Panathinaikosie OFICJALNIE: Carlitos w Panathinaikosie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy