Manchester City poszukuje funduszy na transfery. Dwie gwiazdy na sprzedaż

Manchester City poszukuje funduszy na transfery. Dwie gwiazdy na sprzedaż fot. bodrumsurf / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Manchester Evening News

Bernardo Silva i Gabriel Jesus mają zostać poświęceni przez Manchester City na rzecz zgromadzenia funduszy na transfery Jacka Grealisha oraz Harry'ego Kane'a - przekonuje Stuart Brennan z „Manchester Evening News”.

Szkoleniowiec Pep Guardiola mówił w minionych tygodniach wielokrotnie, że „The Citizens” nie mogą sobie pozwolić na zrealizowania wielkich gotówkowych operacji, ponieważ nie dysponują wystarczającą pulą pieniędzy na sprowadzenie bardzo wartościowych zawodników.

Mimo to w mediach nieustannie pojawiają się doniesienia o poczynionych krokach przez ekipę z Etihad Stadium w celu zakontraktowania Jacka Grealisha z Aston Villi czy Harry'ego Kane'a z Tottenhamu. Ten drugi zaczął już nawet dawać wyraźnie do zrozumienia, że nie jest zbytnio zainteresowany pozostaniem w zespole „Kogutów” na nadchodzący sezon i wkrótce może zostać ukarany za odmówienie rozpoczęcia przygotowań do startu nowych rozgrywek w wyznaczonym terminie.

Stuart Brennan z „Manchester Evening News” uważa, że kwestia braku wystarczających funduszu i chęć pozyskania wymienionej dwójki nie wykluczają się i spowodują rozstanie z niektórymi piłkarzami.

Wspomniany dziennikarz przekonuje, że w pierwszej kolejności na sprzedaż mają zostać wystawieni bezpośredni konkurencji do gry dla reprezentantów Anglii w osobach Bernardo Silvy i Gabriela Jesusa, którzy cieszyli się w ostatnim czasie zainteresowaniem odpowiednio Atlético Madryt oraz Juventusu.

Obecnie z grona Grealish oraz Kane bliżej zasilenia szeregów „The Citizens” jest ten pierwszy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy