Manchester City robi problem w sprawie Leroya Sané. Transfer odłożony na 2021 rok?!

Manchester City robi problem w sprawie Leroya Sané. Transfer odłożony na 2021 rok?!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport Bild

Przedstawiciele Manchesteru City oczekują w dalszym ciągu oferty opiewającej na blisko 80 milionów euro za Leroya Sané ze strony Bayernu Monachium - uważa „Sport Bild”.

Nie tak dawno niemieckie media informowały, że władze „Bawarczyków” są bardzo optymistycznie nastawiane do szybkiej finalizacji transferu z udziałem 24-letniego skrzydłowego.

Ekipa z Allianz Areny napotkała jednak stanowczy opór ze strony „The Citizens”, którzy nie przejawiają chęci do sprzedaży swojego piłkarza za 40 milionów euro i oczekują od drużyny z Monachium propozycji opiewającej na przynajmniej dwa razy tyle.

„Sport Bild” przekonuje, że Bayern nie zamierza wykładać aż takiej sumy na wszechstronnego ofensywnego zawodnika, który stracił praktycznie cały sezon z powodu poważnej kontuzji i na dodatek ma ważny kontrakt z dotychczasowym pracodawcą do końca czerwca 2021 roku.

Wspomniane źródło uważa, że ten drugi aspekt może odegrać kluczową rolę w wywieraniu nacisku na zespół z Etihad Stadium, ponieważ „Bawarczycy” mają przejawiać gotowość do odłożenia transakcji z udziałem Leroya Sané do przyszłego lata i wówczas skrzydłowy opuściłby aktualnego mistrza Anglii na zasadzie wolnego transferu

Sam 24-latek jest gotów przystać na taki rozwój wypadków, bo wówczas spodziewa się zgarnięcia większej sumy za złożenie podpisu pod przygotowaną już pięcioletnią umową.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” AC Milan wytypował następcę Çalhanoğlu. Możliwy głośny wolny transfer! AC Milan wytypował następcę Çalhanoğlu. Możliwy głośny wolny transfer! Buksa lepszy od Przybyłki. New England Revolution pozostaje w grze o zwycięstwo w MLS [WIDEO] Buksa lepszy od Przybyłki. New England Revolution pozostaje w grze o zwycięstwo w MLS [WIDEO] Liga Mistrzów: Haaland rekordzistą. Nikt tak szybko nie strzelił tylu bramek Liga Mistrzów: Haaland rekordzistą. Nikt tak szybko nie strzelił tylu bramek Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy