Manchester City robi problem w sprawie Leroya Sané. Transfer odłożony na 2021 rok?!

Manchester City robi problem w sprawie Leroya Sané. Transfer odłożony na 2021 rok?!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport Bild

Przedstawiciele Manchesteru City oczekują w dalszym ciągu oferty opiewającej na blisko 80 milionów euro za Leroya Sané ze strony Bayernu Monachium - uważa „Sport Bild”.

Nie tak dawno niemieckie media informowały, że władze „Bawarczyków” są bardzo optymistycznie nastawiane do szybkiej finalizacji transferu z udziałem 24-letniego skrzydłowego.

Ekipa z Allianz Areny napotkała jednak stanowczy opór ze strony „The Citizens”, którzy nie przejawiają chęci do sprzedaży swojego piłkarza za 40 milionów euro i oczekują od drużyny z Monachium propozycji opiewającej na przynajmniej dwa razy tyle.

„Sport Bild” przekonuje, że Bayern nie zamierza wykładać aż takiej sumy na wszechstronnego ofensywnego zawodnika, który stracił praktycznie cały sezon z powodu poważnej kontuzji i na dodatek ma ważny kontrakt z dotychczasowym pracodawcą do końca czerwca 2021 roku.

Wspomniane źródło uważa, że ten drugi aspekt może odegrać kluczową rolę w wywieraniu nacisku na zespół z Etihad Stadium, ponieważ „Bawarczycy” mają przejawiać gotowość do odłożenia transakcji z udziałem Leroya Sané do przyszłego lata i wówczas skrzydłowy opuściłby aktualnego mistrza Anglii na zasadzie wolnego transferu

Sam 24-latek jest gotów przystać na taki rozwój wypadków, bo wówczas spodziewa się zgarnięcia większej sumy za złożenie podpisu pod przygotowaną już pięcioletnią umową.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy