Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego

Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Cadena SER Valencia

„The Citizens” zamierzają powalczyć o względy Ferrána Torresa - uważa „Cadena SER Valencia”.

Wychowanek Valencii należy do grona najbardziej rozchwytywanych zawodników młodego pokolenia na Starym Kontynencie i to nie tylko ze względu na prezentowane umiejętności, ale także fakt, że jest związany z macierzystym klubem tylko do 30 czerwca 2021 roku.

Przedstawiciele popularnych „Nietoperzy” zabiegali już o przedłużenie współpracy z jednym ze swoich najbardziej wartościowych piłkarzy, ale ten odrzucił taką możliwość.

Z tego też powodu ekipa z Estadio Mestalla będzie miała w trakcie letniego okna transferowego ostatnią szansę na to, aby zarobić bardzo przyzwoite pieniądze na odejściu Ferrána Torresa.

Do tej pory największe zainteresowanie usługami 20-latka przejawiał Juventus. Teraz „Cadena SER Valencia” przekonuje, że „Starej Damie” wyrósł poważny konkurent w postaci Manchesteru City.

Wspomniane źródło uważa, że wielkim zwolennikiem talentu prezentowanego przez młodego Hiszpana jest Pep Guardiola i dlatego klub z Etihad Stadium jest gotów ponieść znaczne koszty, aby sprowadzić do siebie skrzydłowego.

Pragniemy również przypomnieć, że wychowanek „Nietoperzy” ma w obowiązującej umowie zapisaną klauzulę wykupu opiewająca na 100 milionów euro.

Ferrán Torres rozegrał 41 spotkań w trwających rozgrywkach i strzelił w nich sześć goli oraz zaliczył siedem asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje! Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy