Manchester City z poważnym kłopotem. Obrońca ponownie kontuzjowany

Manchester City z poważnym kłopotem. Obrońca ponownie kontuzjowany fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: BBC Sport

Menedżer Pep Guardiola poinformował po meczu Manchesteru City z Evertonem (3:1), że może znów na dłuższy okres stracić Johna Stonesa.

Środkowy obrońca prezentował się bardzo solidnie w ubiegłych rozgrywkach. Obecnych nie rozpoczął jednak w wyjściowym składzie z powodu zmagania się z urazem biodra.

Dopiero po kilku tygodniach udało mu się wrócić do kadry i systematycznie łapać coraz więcej minut w „The Citizens”.

W ostatnim czasie jego szanse na stanie się ponownie jednym z kluczowych elementów w układance menedżera Pepa Guardioli zaczęły wzrastać.

W trakcie ligowego starcia z Evertonem uległo to zmianie za sprawą odniesionej kontuzji przez Johna Stonesa tuż przed końcem pierwszej połowy.

Wówczas arbiter wstrzymał się z odgwizdaniem spalonego Beto i akcja toczyła się dalej, zgodnie z wytycznymi UEFA, co doprowadziło do nieprzyjemnego zdarzenia z udziałem defensora, o czym poinformował hiszpański szkoleniowiec.

- To nie wygląda dobrze, chodzi o jego kostkę. Zobaczymy, co pokażą badania. Mam nadzieję, że nie jest to poważny uraz i szybko będzie mógł wrócić do gry - stwierdził.

Stones zdążył zanotować trzynaście występów w bieżącym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy