Manchester City zgodzi się na sprzedaż Sané. Chce w zamian jednego z graczy Bayernu!

Manchester City zgodzi się na sprzedaż Sané. Chce w zamian jednego z graczy Bayernu!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sports News

Leroy Sané może otrzymać zgodę na opuszczenie szeregów Manchesteru City, o ile klubowi uda się pozyskać jego następcę, a tym ma zostać Kingsley Coman.

Reprezentant Niemiec był zdecydowany na przenosiny do Bayernu Monachium w trakcie ostatniego letniego okienka transferowego. Niestety jego plany zostały pokrzyżowane przez odniesienie poważnej kontuzji kolana w trakcie meczu o Tarczę Wspólnoty z Liverpoolem (1:1, 5:4 po karnych).

23-letni skrzydłowy musiał poddać się operacji i najwcześniej wróci do normalnych treningów dopiero na początku lutego. Z tego też powodu przedstawiciele „Bawarczyków” zrezygnowali tymczasowo z pomysłu związane ze sprowadzeniem ofensywnego zawodnika, ale już wkrótce mają wznowić swoje starania o jego zakontraktowanie.

Manchester City nie zamierza się jednak poddawać i będzie starał się przekonać Leroy'a Sané do zawarcia nowej umowy, ale jednocześnie bierze pod uwagę fakt, że nie zdoła przekonać piłkarza do złożenia podpisu pod przedstawionym mu kontraktem.

Z tego też powodu „The Citizens” zaczęli się rozglądać za jego potencjalnym następcą i zdaniem Sky Sports News, znaleźli go... w Bayernie Monachium. Wspomniane źródło uważa, że aktualny mistrz Anglii jest gotowy zgodzić się na sprzedaż reprezentanta Niemiec pod warunkiem, że w przeciwnym kierunku powędruje Kingsley Coman.

Reprezentant Francji trafił do ekipy z Allianz Areny w sierpniu 2015 roku. W trwającym sezonie strzelił trzy bramki oraz zanotował pięć asyst w 16 rozegranych meczach dla „Bawarczyków”.

Perspektywa przeprowadzki do Anglii wydaje się kusząca dla skrzydłowego, który w swoim dorobku ma już medale za zdobycie mistrzostwa Francji, Włoch oraz Niemiec i wkrótce mógłby powalczyć o wywalczenie tego tytułu na poziomie Premier League.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy