Manchester United: Bramkarz chce transferu do „Czerwonych Diabłów”

Manchester United: Bramkarz chce transferu do „Czerwonych Diabłów”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Dharmesh Sheth [Twitter]

Martin Dúbravka jest zdecydowany na przenosiny do Manchesteru United - podaje Dharmesh Sheth.

Bramkarz Newcastle United Martin Dúbravka powiedział już jego władzom, że chce odejść i dołączyć do Manchesteru United. Kluby prowadzą aktualnie rozmowy. „Czerwone Diabły” chcą wypożyczyć golkipera z opcją wykupu uzależnioną od liczby jego występów. Newcastle woli tymczasem sprzedaż lub przynajmniej wypożyczenie z obowiązkiem wykupu. Niebawem okaże się, czy strony dojdą do porozumienia.

33-letni Dúbravka miewał bardzo udane sezony w barwach Newcastle. W rozgrywkach 2018/2019 i 2019/2020 nie opuścił on ani jednej kolejki Premier League, notując po 11 czystych kont. W ostatnim sezonie Słowak rozegrał nieco mniej meczów przez kontuzję. W obecnym jeszcze nie pojawił się na murawie. Wszystko przez to, że do klubu przyszedł Nick Pope, który posadził go na ławce rezerwowych.

W MU Dúbravka oczywiście również nie otrzyma z miejsca bluzy z numerem jeden. Na Old Trafford doświadczony bramkarz ma stanowić rywalizację dla Davida de Gei oraz Toma Heatona.

Wcześniej z „Czerwonymi Diabłami” łączono również Kevina Trappa z Eintrachtu Frankfurt, ale Niemiec wykluczył już przeprowadzkę do Anglii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy