Manchester United: Dwa transfery w ostatnich dniach okna to za mało. Plany na jeszcze przynajmniej dwa wzmocnienia

Manchester United: Dwa transfery w ostatnich dniach okna to za mało. Plany na jeszcze przynajmniej dwa wzmocnienia
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Telegraph

Manchester United nie ma zamiaru zamknąć letniego okna na domknięciu operacji związanych z pozyskaniem Martina Dúbravki oraz Antony'ego i celuje w sprowadzenie przynajmniej jeszcze dwóch zawodników - poinformował Jason Burt z „The Telegraph”.

Przedstawiciele „Czerwonych Diabłów” znajdują się na ostatniej prostej w kwestii domknięcia transakcji z udziałem słowackiego bramkarza oraz brazylijskiego skrzydłowego.

Pierwszy z nich ma stanowić wartościową konkurencję dla Davida De Gei, który stracił ją w momencie przejścia Deana Hendersona do Nottingham Forest w ramach wypożyczenia.

Z kolei ofensywny zawodnik ma z miejsca stać się podstawowym graczem w układance menedżera Erika ten Haga oraz bohaterem największego letniego transferu w 2022 roku.

Jason Burt z „The Telegraph” uważa, że Manchester United na tych dwóch operacjach nie zakończy swojej ofensywy rozpoczętej w minionych dniach i będzie dążył jeszcze do uzupełnienia składu o prawego obrońcę lub pomocnika i ewentualnie napastnika.

W tym pierwszym aspekcie od dłuższego czasu mówi się o odejściu Aarona Wana-Bissaki i poszukiwaniu nowego podstawowego defensora lub wartościowego konkurenta dla Diogo Dalota.

Natomiast w drugim przypadku pojawiły się w mediach doniesienia o zanotowaniu ewentualnego powrotu na Old Trafford przez Memphisa Depaya.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy