Manchester United finalizuje transfer bramkarza. Jest porozumienie

Manchester United finalizuje transfer bramkarza. Jest porozumienie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Manchester United wypracował wstępne porozumienie z Newcastle United odnośnie transferu Martina Dubravki - przekazał Fabrizio Romano.

„Czerwone Diabły” w ostatnich dniach okna chcą sprowadzić konkurenta dla Davida de Gei i są na dobrej drodze, aby dopiąć swego.

Po wypracowaniu konsensusu z Martinem Dubravką, ekipa z Old Trafford ustaliła wstępne warunki jego transferu z Newcastle United.

Manchester United zaoferował wypożyczenie z opcją kupna wartą pięć milionów funtów, czyli blisko sześć milionów euro.

W tej chwili dopinane są ostatnie szczegóły przeprowadzki 33-letniego golkipera, który w Anglii gra od czterech i pół roku.

Tego lata „Sroki” sięgnęły po Nicka Pope'a, a reprezentantowi Słowacji przypadła jedynie rola zmiennika.

Uczestnik EURO 2020 transfer traktuje jako życiową szansę, dlatego wiele wskazuje, że przy tym nastawieniu samego gracza operacja wkrótce dojdzie do skutku.

Dubravka w Premier League uzbierał jak dotąd 127 występów i zachował 37 czystych kont. Między słupkami w kadrze narodowej stawał on 30 razy.

Przed nim Erik ten Hag powitał w swoim zespole Christiana Eriksena, Casemiro, Lisandro Martíneza oraz Tyrella Malacię.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy