Manchester United i Borussia Dortmund obserwują napastnika Romy. Podwaliny pod hitowy transfer?!

Manchester United i Borussia Dortmund obserwują napastnika Romy. Podwaliny pod hitowy transfer?! fot. Marco Iacobucci / IPA / Sipa / PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Repubblica

Skauci Manchesteru United oraz Borussii Dortmund byli widoczni na meczu Romy z Realem Sociedad w ubiegły czwartek. Obserwowali oni Tammy’ego Abrahama. Zabieg ten powtórzą również podczas starcia rewanżowego Ligi Europy - informuje „La Repubblica”.

Anglik na dobre zadomowił się we Włoszech, czego dowodem jest blisko 30 trafień w poprzednim sezonie. Podczas bieżącej kampanii zawodnik trafia do siatki i asystuje o wiele rzadziej, ale w spotkaniu z Realem Sociedad pojawiło się światełko w tunelu.

25-latek asystował przy golu Stephana El Shaarawy’ego, a jego zespół wygrał 2:0, przybliżając się do udziału w fazie ćwierćfinałowej Ligi Europy.

Jak donosi „La Repubblica”, występ Tammy’ego Abrahama z wysokości trybun obserwowali wysłannicy Manchesteru United oraz Borussii Dortmund. Skauci zjawią się na stadionie również w najbliższy czwartek, gdy dojdzie do rewanżu.

Te doniesienia to najprawdopodobniej podwaliny pod transfer, do którego miałoby dojść latem.

„Czerwone Diabły” celują we wzmocnienie pozycji środkowego napastnika po odejściu Cristiano Ronaldo. Dortmundczycy także rozważają ruch, co jest odpowiedzią na słabszą dyspozycję Sébastiena Hallera.

„La Repubblica” podaje, że Abraham ma dwa mecze, aby udowodnić, że warto nadal na niego stawiać. To najbliższa konfrontacja z Realem Sociedad oraz derby z Lazio.

Jego dorobek z kampanii 2022/2023 to 36 meczów, siedem goli i sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy