Manchester United i Chelsea walczą o Holendra

Manchester United i Chelsea walczą o Holendra
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Manchester United i Chelsea próbują sprowadzić Tahitha Chonga.

15-latek to wielki talent, grający obecnie w Feyenoordzie. Klubowi z Old Trafford wpadł w oko już przed rokiem na Premier Cup, który odbywał się w ośrodkach treningowych "Czerwonych Diabłów". Atutem młodego Holendra jest wszechstronność - dobrze czuje się zarówno jako skrzydłowy, ale z powodzeniem grywa również na pozycji pomocnika.

Na korzyść United przemawia fakt, że aktualnie w sztabie szkoleniowym znajduje się wielu rodaków piłkarza, nie wspominając już o samym Louisie van Gaalu. Chelsea natomiast specjalizuje się w zatrudnianiu utalentowanych zawodników, ale żaden z nich nie przebił się jeszcze do składu "The Blues".

Na chwilę obecną o krok bliżej jest Manchester, bowiem kontaktował się już z przedstawicielami z Rotterdamu. Ewentualny transfer może zostać przeprowadzony w styczniu, bowiem w grudniu Chong skończy 16 lat.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy