Manchester United oferuje 10 milionów funtów za Bainesa, Everton chce 15
2012-07-16 12:17:54; Aktualizacja: 13 lat temu
"Czerwone Diabły" są gotowe do złożenia oferty w wysokości 10 milionów funtów za obrońcę Evertonu, Leightona Bainesa.
United przedstawi swoją propozycję jeszcze w tym tygodniu albo wstrzyma się do powrotu z wakacji dyrektora wykonawczego klubu, Davida Gilla.
Everton wycenia Bainesa na co najmniej 15 milionów funtów, a Manchester nie jest skłonny do zapłacenia takiej kwoty. Sir Alex Ferguson jest jednak przekonany, że transfer 27-letniego obrońcy, któremu pozostały jeszcze 3 lata kontraktu z klubem z Goodison Park, dojdzie do skutku.
Patrice Evra grał w ostatnim sezonie poniżej oczekiwań, Fabio Da Silva udał się do Queens Park Rangers na roczne wypożyczenie, a Ezekiel Fryers jest bliski transferu do Tottenhamu. W związku z tym Ferguson chce koniecznie zabezpieczyć lewą stronę obrony.
Przyjście Bainesa będzie oznaczało zmianę w dotychczasowej polityce transferowej Szkota. Dymitar Berbatow był jedynym zawodnikiem powyżej 26 roku życia, na którego Ferguson zdecydował się wydać pieniądze w ostatnich 15 latach. Menadżer Manchesteru United woli inwestować w młode talenty, które mogą rozwijać się pod jego okiem.





![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/170x113/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/170x113/xyz.jpg)





![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/90x60/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/90x60/xyz.jpg)

![Ekstraklasa: Składy na GKS Katowice – Piast Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/104977/170x113/gks-katowice-piast-gliwice.jpg)




