Manchester United podjął decyzję. OFICJALNIE: Smalling i Alexis Sánchez dograją sezon w Serie A

Manchester United podjął decyzję. OFICJALNIE: Smalling i Alexis Sánchez dograją sezon w Serie A
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Manchester United

Przedstawiciele „Czerwonych Diabłów” zgodzili się na przedłużenie pobytu Chrisa Smallinga i Alexisa Sáncheza odpowiednio w Romie oraz Interze Mediolan.

Obaj gracze ekipy z Old Trafford przenieśli się do zespołów z Serie A na zasadzie wypożyczeń tuż przed zamknięciem ostatniego letniego okienka transferowego.

Zawieszenie rozgrywek piłkarskich przez pandemię koronawirusa i co za tym idzie ich przedłużenie spowodowało konieczność wypracowania nowego porozumienia z Manchesterem United w kwestii przedłużenia pobytu angielskiego obrońcy i chilijskiego skrzydłowego we włoskich drużynach.

Przedstawiciele „Czerwonych Diabłów” poinformowali, że rozmowy prowadzone z Romą oraz Interem Mediolan zakończyły się osiągnięciem konsensusu w postaci pozostania doświadczonych zawodników na Półwyspie Apenińskim do końca sezon Serie A.

Tym samym z ogłoszonego komunikatu wynika, że Chris Smalling i Alexis Sánchez nie pomogą włoskim klubom w Lidze Europy, gdzie w 1/8 finału muszą rozegrać zaległe spotkania przeciwko odpowiednio Sevilli oraz Getafe.

Terminy tych pojedynków nie zostały jeszcze ustalone, ale muszą odbyć się do 10 sierpnia, kiedy to rozpocznie się miniturniej w Kolonii, Düsseldorfie, Duisburgu oraz Gelsenkirchen, który wyłoni zwycięzcę trwającej edycji wspomnianego europejskiego pucharu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy