Manchester United podjął decyzję. OFICJALNIE: Smalling i Alexis Sánchez dograją sezon w Serie A

Manchester United podjął decyzję. OFICJALNIE: Smalling i Alexis Sánchez dograją sezon w Serie A
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Manchester United

Przedstawiciele „Czerwonych Diabłów” zgodzili się na przedłużenie pobytu Chrisa Smallinga i Alexisa Sáncheza odpowiednio w Romie oraz Interze Mediolan.

Obaj gracze ekipy z Old Trafford przenieśli się do zespołów z Serie A na zasadzie wypożyczeń tuż przed zamknięciem ostatniego letniego okienka transferowego.

Zawieszenie rozgrywek piłkarskich przez pandemię koronawirusa i co za tym idzie ich przedłużenie spowodowało konieczność wypracowania nowego porozumienia z Manchesterem United w kwestii przedłużenia pobytu angielskiego obrońcy i chilijskiego skrzydłowego we włoskich drużynach.

Przedstawiciele „Czerwonych Diabłów” poinformowali, że rozmowy prowadzone z Romą oraz Interem Mediolan zakończyły się osiągnięciem konsensusu w postaci pozostania doświadczonych zawodników na Półwyspie Apenińskim do końca sezon Serie A.

Tym samym z ogłoszonego komunikatu wynika, że Chris Smalling i Alexis Sánchez nie pomogą włoskim klubom w Lidze Europy, gdzie w 1/8 finału muszą rozegrać zaległe spotkania przeciwko odpowiednio Sevilli oraz Getafe.

Terminy tych pojedynków nie zostały jeszcze ustalone, ale muszą odbyć się do 10 sierpnia, kiedy to rozpocznie się miniturniej w Kolonii, Düsseldorfie, Duisburgu oraz Gelsenkirchen, który wyłoni zwycięzcę trwającej edycji wspomnianego europejskiego pucharu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Real Madryt: Szatnia spodziewa się odejścia Zinédine'a Zidane'a Real Madryt: Szatnia spodziewa się odejścia Zinédine'a Zidane'a Finał Ligi Mistrzów zostanie przeniesiony na inny stadion?! Jest oferta Finał Ligi Mistrzów zostanie przeniesiony na inny stadion?! Jest oferta Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy